Kuģa aģentēšana

    Kuģa īpašnieka, fraktētāja, kuģa operatora, kapteiņa vai citas par kuģi atbildīgas juridiskās vai fiziskās personas (turpmāk – pilnvarotājs) intereses atbilstoši tās noteiktajam pilnvarojumam ostā var pārstāvēt kuģa aģents. Kuģa aģentēšanu veic komercsabiedrība, kas pilnvarotāja vārdā un interesēs kārto ar kuģa ienākšanu un pārvietošanos ostā un iziešanu jūrā saistītās kuģa lietas, veic kuģa aprūpi ostā un citas darbības pilnvarotāja noteiktajā apjomā (turpmāk – kuģa aģentēšana). Trešās personas nevar pieprasīt, lai kuģi aģentējošā komercsabiedrība veic tādus pienākumus, kurus pilnvarotājs nav paredzējis šā aģenta pilnvarojumā.

Par kuģu aģentēšanu, Rīgas brīvostas pārvalde ir noslēgusi līgumus  ar tabulā iekļautajām komercsabiedrībām:

KUĢU AĢENTĒŠANAS KOMERCSABIEDRĪBAS
NPK
Komercsabiedrības nosaukums
E-pasta adrese
Telefons
1
SIA "ALL OVERSEAS"
agency@alloverseas.net
+371 63632155
2
SIA "Alpha Shipping Company"
agency@alpha.lv
+371 29226986
29404936
29216620
29400253
3
SIA "AMG Shipping"
agency@amg-shipping.lv
+371 67160446
67160447
4
SIA "Andersson Shipping Ltd."
agency@ashipping.lv
+371 67326404
5
SIA "Astra Shipping Agency"
agency@astrashipping.lv
+371 29288833
6
SIA "Baltic Marine Services"
riga@bms-overseas.com
+371 67447563
7
SIA "Baltica Shipping"
baltica@baltica.lv
+371 67873839
8
SIA "Brenners Shipping
agency@brennersshipping.lv
+371 29205727
9
SIA "CF&S Latvia"
agency@cfs.lv
+371 67388329
10
SIA "Compass Transit"
riga.agency@compass-transit.com
+371 67503910
11
SIA "Containerships"
office@containerships.lv
+371 67790814
12
SIA "Daugava Shipping Services"
daugava@dss.com.lv
+371 67065520
13
SIA "Estma"
agency@estma.lv
+371 67783951
27509832
14
SIA "Hanza Jūras Aģentūra"
hanza@hanza.lv
+371 67320216
15
SIA "Latvijas Koku Eksports"
lke@latnet.lv
+371 67619141
16
SIA "Marine Care Baltic"
agency@marinecare.lv
+371 67601701
17
SIA "Merktrans"
merktrans@neonet.lv
+371 29342342
29411052
18
SIA "Mersrags Shipping Agency"
agency@mersrags-shipping.lv
+371 29411154
19
SIA "Penta Maritime Agencies Ltd."
info@penta.lv
+371 67240584
20
SIA "Riga Cruiseship Agency"
agency@rigaca.lv
+371 67321050
21
SIA "RIX Shipping"
agency@rixshipping.net
+371 66002578
22
SIA "Sealine Agency"
agency@sealineagency.lv
+371 25414141
23
SIA "Sempra"
info@sempra.lv
+371 29390718
26555959
24
SIA "STREK"
agent@strek.lv
+371 29208322
25
SIA "UNITEK"
unitek.riga@unitek.lv
+371 67395680
26
SIA "Vara Shipping"
agency.riga@varaship.lv
+371 29515519
27
SIA "WmH.Muller Baltic Ltd."
agency@burgergroup.lv
+371 67804480